فارسی
علاوه بر تخصص که لازمه ورود به شغل نصب و راه اندازی سیستم های دوربین های مدار بسته است شما می بایست اصول بازاریابی و جلب مشتری برای خودتان را هم بدانید.
این روزها کار کردن در زمینه دوربین مداربسته به علت بالا رفتن رقابت در این زمینه سخت شده و برای دوام آوردن در این بازار فوق‌العاده رقابتی حتما باید برنامه خوبی برای بازریابی داشته باشید.
شما می بایست مشتری خود را پیدا کنید و به عبارت ساده تر سهم خود را از بازار به دست آورید تنها شرکت های بسیار بزرگ و معتبر هستند که مشتریان خودشان را دارند که البته آنها هم باید بازاریابی کنند.
اما کار برای شرکت های تازه تاسیس و کسانی که تازه وارد این بازار می شوند کمی سخت تر است نباید منتظر مشتری بنشینید بلکه می باید مشتری خود را بیابید.
داشتن اعتماد به نفس، لباس مناسب و متناسب ، کارت ویزیت و کاتالوگ هایی که شما و کالاهایتان رامعرفی کنند و حضور مستمر در بازار لازمه کار شماست . خدمات پس از فروش را فراموش نکنید به این ترتیب مشتریان قبلی برای شما مشتریان جدید می آورند.
خدمات وتوانایی های خود را به وضوح توضیح دهید اما اصلا لازم نیست چرب زبانی را در دستور کارتان قرار دهید مشتری ها از چنین چیز هایی متنفراند و به کار بردن این روش ها به معنی فراری دادن مشتری است.
این روزها رقابت در بازاریابی دوربین های مدار بسته به سطح اینترنت و رسانه های اجتماعی هم راه یافته و نباید بگذارید در این زمینه از رقبا عقب بمانید.
رقابت بازار دوربین مداربسته در اینترنت برای پیدا کردن مشتریان جدید از داغ ترین رقابت هاست که این امر از تبلیغات گوگل زیاد این شرکت ها و هزینه کلیک نسبتا بالای کلمات کلیدی آنها کاملا مشخص است .
بدیهی است ابتدا باید یک سایت راه اندازی کنید  که ورود کاربران از طریق موتورهای جستجو به سایت شما مهمترین راه بازاریابی اینترنتی است ، فرض کنید کسی که در گوگل کلمه "خرید دوربین مدار بسته " را جستجو می کند به دنبال چه چیزی است؟ خوب مسلما به دنبال خرید دوربین مدار بسته است و اگر بعد از این جستجو وارد سایت شما شود چه اتفاقی می افتد؟ خوب کاملا مشخص است احتمال تماس این مشتری با شما افزایش پیدا می کند و اگر شما طراحی خوب و مناسبی داشته باشید و بر اساس اصول تبلیغات و بازاریابی سایتتان را طراحی کرده باشید مطمئنا احتمال تماس گرفتن این مشتریان با شما تا حد بسیار زیادی افزایش پیدا می کند.

سه نکته زیر برای وب سایت شما بسیار حائز اهمیت است :
     1) ورود هدفمند مشتریان به وب سایت شما
    2) ترک نکردن وب سایتتان بلافاصله بعد از ورود
    3) ترغیب مشتریان به تماس با شما

اگر در این خصوص تخصص ندارید حتما از متخصصین این امر بهره بگیرید.

19 بهمن 1393 نام و نام خانوادگي 3286
2 رای
Powered by CMSIRAN © 2002 - 2020