فارسی
هنگام خرید هر محصول از بازار درنظر عموم مردم  قیمت یکی از ملاک ها و معیارهای مهم تشخیص کیفیت آن محصول به حساب می آید. اگرچه قیمت می تواند یکی از ملاک ها باشد اما قطعا تنها ملاک نیست. در مورد دوربین های مدار بسته هم این قانون عمومیت دارد.دوربین های بسیار ارزان معمولا مشکلات و کمبود های بسیاری دارند مثل درهم ریختگی و نامنظم بودن رنگ ها ،سطح ورودی نامناسب نور به دوربین،دید نامناسب در نور روز،دید نامناسب درشب،تفکیک پذیری نامناسب تصاویر،سیستم کنترل کیفیت ضعیف، خدمات پس از فروش محدود و... تنها بخشی از اشکالات دوربین های این چنینی هستند.
در مقابل دوربین های بسیار گران که بعضا کیفیتی بسیار بالایی هم دارند برای بخش های امنیتی و حفاظتی سازمان های خاص،نهاد های حساس و امور بسیار خاص کاربرد دارند و در امور حفاظت خانگی و اماکن تجاری عموم مردم کاربرد خاصی ندارند.
بنابراین دوربین های مداربسته قیمت مناسب که دارای کلیه ویژگی های مناسب با نیازهای ما هستند بهترین گزینه برای خرید به شمار می آیند.
اگر تنها به فکر نصب دوربین ارزان قیمت باشید هزینه هایی که بابت عدم کارایی و خراب شدن های مکرر دوربین ها باید متحمل شوید بعضا هزینه  های شما را تا چندین برابر افزایش می دهد.
به نظر برخی صاحبان خانه,نداشتن یک سیستم امنیتی دوربین مداربسته و دزدگیر اماکن به معنی دعوت از مجرمین است. تعداد دوربین مداربسته امنیتی خریداری شده در دهه گذشته رشد قابل توجهی داشته است.یک سیستم دوربین مداربسته cctv خانگی می تواند از جرم جلوگیری کند و یا در صورت وقوع جرم به عنوان مدرک معتبر استفاده شود. بنابراین باید یک سیستم مناسب انتخاب و نصب کرد.
انتخاب دوربین مناسب برای کاربرد های مختلف یکی از مهمترین بخش های نصب و راه اندازی سیستم های مداربسته است. در انتخاب دوربین باید نکات مختلفی را مد نظر قرار داد.
درکنار لیست قیمت محصولات مواردی مثل، اعتبار نام تجاری، محبوبیت عمومی محصولات، کیفیت محصول ، مطابقت امکانات و شرایط محصول با نیازهای شخصی خودتان و.... را هم در نظر داشته باشید. انتخاب دوربین مداربسته مناسب کار خیلی سختی نیست. برای این کار تنها کافیست نیاز خود را بدانید و تا حدودی در رابطه با قابلیتهای دوربین های مداربسته اطلاعات داشته باشید
19 بهمن 1393 نام و نام خانوادگي 1704
0 رای
Powered by CMSIRAN © 2002 - 2020