فارسی

تحویل اکسپرس عرش گستر ویژه شهرهای تهران و کرج


تحویل اکسپرس پلارکس ویژه سفارش‏‌های با محل تحویل تهران یا کرج است. در شهر تهران سفارش‌هایی که در روزهای کاری شنبه تا پنج شنبه تا ساعت 12 ثبت شوند، در همان روز امکان تحویل دارند. در مورد شهر کرج نیز برای سفارش‌هایی که تا ساعت 14 روزهای کاری ثبت می‌شوند، امکان تحویل در همان روز وجود دارد.
همچنین، سفارش‌هایی که بعد از این ساعات ثبت شوند در اولین ساعات کاری روز بعد تحویل داده می‌شوند.
توجه داشته باشید که تحویل رایگان فقط شامل سفارش‌‌‌‌هایی با ارزش بیش از یک میلیون تومان می‌شود که آدرس تحویل آنها یکی از شهرهای تهران یا کرج است.
هماهنگی‌های لازم در مورد تاریخ و زمان تحویل سفارش، قبل از ارسال، از طرف پلارکس با مشتری (تحویل گیرنده سفارش) انجام می‏‌شود.
 

پست پیشتاز


سفارش‌هایی که محل تحویل آنها خارج از تهران یا کرج است، با استفاده از سرویس پست پیشتاز ارسال می‏‌شوند، با این وجود سفارش‌های با آدرس تحویل تهران یا کرج نیز می‌‏توانند به درخواست مشتری با پست پیشتاز ارسال شوند.
توجه داشته باشید که برخی از کالاها در فروش‌های ویژه و طرح‌های تشویقی فروش ممکن است فقط از طریق پست پیشتاز ارسال شوند. در این صورت این موضوع در هنگام ثبت سفارش به اطلاع کاربر می‌رسد.
پس از پردازش سفارش و تحویل به پست، زمان تقریبی تحویل سفارش ارسالی بسته به محدوده جغرافیایی و مقصد سفارش بین 24 تا 72 ساعت است.
لازم به ذکر است در مناسبت‌های خاص و روزهای پایانی سال سفارش‌‏های ارسالی از طریق پست، ممکن است به دلیل وجود ترافیک در سرویس‌‏های پستی با کمی تاخیر به دست مشتریان برسد.
در صورتی که منتظر دریافت سفارش خود از طریق سرویس پست هستید، می‌توانید مرسوله خود از طریق سایت شرکت پست به آدرس زیر رهگیری کنید:
http://itemtracking.post.ir
24 مهر 1393 نام و نام خانوادگي 2774
Powered by CMSIRAN © 2002 - 2020